Jesteśmy Tutaj

rehabilitacja i rozwój społeczny poprzez sport

O NAS

Strona ta powstała z inicjatywy ludzi pomagających poza zawodowo osobom niepełnosprawnym w funkcjonowaniu w ich życiu społecznym. Pomoc tę realizujemy wspomagając się pracą wykwalifikowanych zawodowców wyjątkowo oddanych swojej pracy. 

Początkowo strona ta funkcjonowała wyłącznie w celu usprawnienia komunikacji pomiędzy ludźmi z inicjatywy których powstała. Teraz oprócz tej roli zyskała również rolę medium, dzięki któremu możemy pokazać w jaki sposób staramy się realizować nasze cele i jakie wspaniałe daje to efekty. Ponadto chcemy w ten sposób nieco przybliżyć problematykę niepełnosprawności ludziom, którzy mają z nią mniej do czynienia oraz podkreślić, że osoby niepełnosprawne są wśród nas mając te same potrzeby i podobne cele oraz ogromną radość z ich osiągania. 

Nasze działania na rzecz osób niepełnosprawnych oparte są na bezpośredniej współpracy rodziców z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami. 

Wszystkich zainteresowanych rodziców/opiekunów oraz osoby, które mogą pomóc osobom niepełnosprawnym serdecznie zapraszamy do współpracy. 

Zdjęcia i artykuły w tym serwisie publikowane są przez zarejestrowanych użytkowników. Są one prywatnymi opiniami użytkowników i administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów w serwisie łamie dobre obyczaje lub ich treść jest niezgodna z prawem, zawiadom nas o tym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

high school diploma online