Jesteśmy Tutaj

rehabilitacja i rozwój społeczny poprzez sport

Finansowanie

Rzeczą oczywistą jest to, że na realizacje projektów o których piszemy w swoich artykułach potrzebne są niemałe pieniądze. Skąd się one biorą?

A mianowicie większość projektów realizowana jest ze środków różnych stowarzyszeń, klubów sportowych, szkół specjalnych, urzędów miast itp. Wspominamy o nich odpowiednio w naszych artykułach. Niektóre ze wspomnianych stowarzyszeń posiadają status Organizacji Pożytku Publicznego a więc ich działalność można wesprzeć przekazując im 1% swojego podatku. Informacje jak to zrobić znajdziesz na stronach www tych stowarzyszeń a linki do ich stron znajdziesz w naszych artykułach.  

Część zadań jest w całości lub części realizowana ze środków własnych opiekunów, trenerów i wolontariuszy.

Duża część zadań jak również sprzęt sportowy, odzież sportowa itp. jest finansowana ze środków pozyskanych na indywidualnych subkontach naszych podopiecznych. Są to subkonta organizacji również posiadających status Organizacji Pożytku Publicznego do których można przekazać 1% swojego podatku. Taka pomoc jest najbardziej celowa gdyż trafia do konkretnych podopiecznych na konkretne cele związane z ich potrzebami rehabilitacyjnymi. Wśród naszych podopiecznych na razie dwoje posiada takie konto. Poniżej znajdziesz linki do informacji o tych kontach na stronie Organizacji Pożytku Publicznego. 

 

 

 

Radek Jacek

subkonto Radka: http://dzieciom.pl/podopieczni/26057

 

 

Weronika Tomoń

subkonto Weroniki: http://dzieciom.pl/podopieczni/27831

 

W tym miejscu pragniemy złożyć bardzo gorące podziękowania wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać 1% swojego podatku naszym podopiecznym. Jak wspomnieliśmy powyżej pieniądze te bardzo pomagają nam w pracy z naszymi dzieciakami. Dziękujemy również w ich imieniu i prosimy o wsparcie ich również w tym roku.

Gorąco zachęcamy innych rodziców osób niepełnosprawnych do zakładania takich subkont. Zachęcamy głównie tych rodziców, którzy ograniczają rehabilitację swoich dzieci ze względu na brak środków finansowych. Jeżeli pojawią się nowe konta naszych podopiecznych to prosimy o przekazanie nam informacji o tym abyśmy mogli umieścić tutaj odpowiedni link. 

 

 

 
high school diploma online