Jesteśmy Tutaj

rehabilitacja i rozwój społeczny poprzez sport

Zawody kolarskie Tarnobrzeg 2015

We wrześniu roku 2015 nasi podopieczni wzięli udział w zawodach kolarskich zorganizowanych przez Stowarzyszenie Olimpiady Specjalne oddział Podkarpackie. 

Stowarzyszenie Olipmiady Specjalne jest stowarzyszeniem, którego główną działalnością jest organizowanie treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Zawody Olimpiad Specjalnych odbywają się w oparciu o regulamin zawodów dostępny na stronie tego stowarzyszenia.

Zawody odbyły się w Tarnobrzegu w malowniczym terenie nad samym jeziorem Tarnobrzeskim. Jest to miejsce którego dodatkowym atutem jest to, że jest ono oddalone od ruchu ulicznego a co za tym idzie jest wyjątkowe bezpiecznie dla naszych dzieci. Mimo pogarszającej się pogody wyścigi odbywały się sprawnie z odrobiną emocji związanej z zaciętą rywalizacją. Niektórzy nasi zawodnicy zdobyli medale a inni otrzymali nagrody pocieszenia zatem wszyscy do domu wrócili zadowoleni. Dzięki takim imprezom dzieciaki uczą się wygrywać ale również i przegrywać. Bardzo ważnym elementem jest również to że integrują się oni z innymi zawodnikami i dobrze się bawią kibicując zawodnikom z własnej drużyny.

Zobaczcie relację z tej imprezy na youtube:

 

 

high school diploma online