Jesteśmy Tutaj

rehabilitacja i rozwój społeczny poprzez sport

Nasza ekipa kolejny raz na Skandia Maraton Lang Team

Jesteśmy już po drugim wyścigu kolarskim Skandia Maraton Lang Team. W dniu 07.05.2016 na krakowskich Błoniach odbyła się ta wspaniała impreza kolarska, w której wzięliśmy udział z naszymi dziećmi. A wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu trenera - pana Piotra Wolińskiego, który niestrudzenie przeprowadza treningi i wytrwale mobilizuje nasze dzieci i oczywiście rodziców do ciągłej pracy.

Skandia Maraton przyciąga uczstników ze świata kolarstwa amatorskiego i profesjonalnego, a pomiędzy nimi MY - grupa niestrudzonych z Rzeszowa. Zabawa była super, niesamowite emocje u dzieciaków i ogromny wysiłek. Stres przy tak dużej liczbie uczestników również nie ominął naszych dzieci. Jednak ku naszemu zaskoczeniu dzieciaki odnalazły się świetnie w tak dużej grupie. Super zorganizowana cała impreza.

Po zakończonej Paradzie Rodzinnej P. Piotr zafundował nam niespodziankę pt: kolejny maraton - kierunek Arena Kraków. Uff było trudno, ale z przerwą na pełnowartościowy posiłek, który uszczęśliwił dzieci i nas daliśmy radę pokonać kolejne 15km. Dopisała nam cudowna pogoda i fajny klimat Krakowa. Szczęśliwe uśmiechnięte buzie na koniec, satysfakcja że wszyscy dali radę...

BYŁO WARTO !!!

 

Zachęcam też do przeglądnięcia artykułu Gazety Krakowskiej na temat tej imprezy - uchwycili nas tam na kilku fotkach. 

 

 
 
 
 
high school diploma online